TopImage

Apie mus

UAB “Refitas” kokybiškai ir vienomis iš mažiausių kainų Lietuvoje atlieka motorizuotų geležinkelių transporto priemonių defektų nustatymo, techninės priežiūros/aptarnavimo, kapitalinio ir einamojo remonto darbus bei daugeli kitų paslaugų pagal visus ISO 9001:2001 kokybės vadybos reikalavimus. Įmonė turi Valstybinės geležinkelio inspekcijos prie LR Susisiekimo ministerijos išduotus geležinkelio riedmenų remonto atestados, suteikiančius teisę atlikti visų rūšių (techninės priežiūros, einamojo ir kapitalinio) remonto darbus.

Moderni techninė bazė, aukšta darbuotojų kvalifikacija, optimizuoti paruošiamujų ir remonto darbų procesai, organizuotumas ir išankstinis pasiruošimas leidžia iki ų0Į visų darbų atlikti dar prieš atvykstant pas užsakovą. Defektų nustatymą, techninę priežiūrą ir (ar) einamojo remonto darbus atliekame užsakovui patogiu metu, atsižvelgdami į kliento pageidavimus.

Remonto bazė įkurta Vilniuje, strategiškai patogioje vietoje kur kertasi svarbios šalies automagistralės ir geležinkelio linijos, jungiančios įmonę su didžiausiais Lietuvos miestais. Čia atliekame didelės apimties remonto darbus.

Remonto bazė yra pritaikyta manevrinių šilumvežių ir kelig remonto mašinų remontui. Tam tarnauja ir visa turima įranga. Čia remontuojame įvarių gamintojų skirtingų modifikacijų šilumvežius ir kelio mašinas. Darbuotojams tenka susipažinti su naujausiomis šio darbo subtilybėmis, bei įsisavinti naujausias modernizavimo technologijas. Artimiausiu metu REFITAS savn užsakovams ruošiasi pristatyti ekonimiškai atsiperkančius modernizavimo ir remotorizavimo projektus.

Klientų patogumui įrengėme kilnojamąsias dirbtuves. Jos yra skritts techniniam aptarnavimui ir kitiems nesudėtingiems remonto darbams, kuriems yra reikalingas graitas reagavumas ir mobilumas. Išvykstant į objektą, kilnojamosios dirbtuvės aprūpinamos suvirinimo, tekinimo, šlifavimo, gręžimo, pjovimo ir kita reikalinga įranga. Įsigiję šias kilnojamąsias dirbtuves remonto darbus atliekame labai operatyviai.

Siekdami dirbti atsakingai ir kokybiškai, todėl įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistemą, atitinkanti ISO 9001 vadybos standartą. 2008 metais mums buvo suteiktas tarptautinis sertifikatas, patvirtinantis, kad įdiegta kokybės vadybos sistema atitinka LST EN ISO 9001:2008 standartų reikalavimus. Vadovaudamiesi ir dirbdami pagal šio standarto reikalavimus užtikriname, kokybiškai vykdomus veiklos procesus, aiškų darbų, pareigų ir atsakomybės pasidalijimą. Diegant kokybės vadybos sistemą buvo pritaikyti optimalūs veiklos vykdymo procesai, padedantys užtikrinti efektyvų valdymą bei mažus įmonės kaštus, operatyvų ir kokybišką darbų atlikimą tikriausiai mažiausiomis kainomis Lietuvoje.

Įmonė turi atestatai, suteikiantys teisę atlikti geležinkelių riedmenų techninę priežiūrą ir remontą šiems geležinkelio riedmenims:
Manevreniams šilumvežiams TEM-2 ir TEM-2U bei TGK-2, TGM-23 ir TGM-23B, TGM-4, TGM-4A, TGM-4B, TGM-40, TGM-6, TGM-6A.
Specialiesims riedmenims – automatrisėms AS-1A, AGV, ADM; autodrezinomis DGKu, AGMu, AGMS, WM-15S, WM-15S12, WM-15A; motorvežiams MTP-4, MTP-6.